Országos Grafikus Programozási Verseny 
megyei döntőjén 
 
I. korcsoportban (3-4. osztályosok) 


 
1. Hóbor Áron (4.b)
2. Németh Bálint (4.b)
3. Kocsis Vivien Korina (4.a)
Az I. korcsoportban (3-4. osztályosok) nem volt országos döntő.
 
II. korcsoportban (5-6. osztályosok)
 
1. Nagy Marcell (6.b)
2. Berta Lili( 5.b)
6. Borsos Adél Barka
8. Németh Péter (5.b)
9. Völgyi Sebestyén (6.b)
11. Kovács Léna (5.a)
14. Balogh Boglárka (5.b)
15. Szabó Sebestyén (5.b)
 
Az országos döntőn a II. korcsoportban (5-6. osztályosok) elért eredmények:
 

 
6. Nagy Marcell (6.b)
18. Németh Péter( 5.b)
27. Borsos Adél Barka(6.b)
29. Völgyi Sebestyén(6.b)
35. Kovács Léna (5.a)
45. Berta Lili (5.b)
 
Felkészítő: Kósáné Robb Olga
 

 

 

 
Nyelvtan-helyesírás versenyen vettek részt tanulóink
a Pákai Öveges József Általános Iskolában.
 
 

 

 

 
Iskolánk II. korcsoportos tanulói
megyei Sulikézi Fesztiválon vettek részt a Kanizsa Arénában.

 
 

 

 

 
Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Tanulmányi Verseny
országos döntőjén


 
7. Kerti Vince (8.b)        23. Horváth Helga (7.a)          13. Török Regő (8.b)
 
A verseny megyei döntőjén elért eredmények:
1. Kerti Vince (8.b)
2. Török Regő (8.b)
3. Horváth Helga (7.a)
 
Felkészítő: Kósáné Robb Olga

 

 

 
A Göcsej Kutya Klub Gyermekrajz-pályázatára
iskolánkból öt tanuló készített rajzot 
"Én és a kedvenc állatom" témában.
 
 
1. helyezést ért el Berta Lili (5.b)
 
2. helyezést ért el Horváth Johanna (5.b) 
 
Különdíjat kapott Balogh Boglárka (5.b) 

Szép rajzot készített még Hosszú Hédi 
(5.a) és Simon Emília (5.b). 
 
Felkészítő: Kósáné Robb Olga

 

 

 
Országos Méh-Ész Logikai Versenyen vettek részt negyedik osztályos tanulóink.
A tizenegy versenyző közül nyolc tanuló hibátlanul oldotta meg a feladatokat.
 
Kocsis Vivien Korina, Szántai Jázmin, Garai Léna, Németh Bálint, Németh Gergő István,
Kunos Vajk, Orsós Dorina, Richter Panna Sára, Hóbor Áron, Németh Anna Margaréta
és a képről hiányzó Fekete Janka Mira
 
Felkészítő: Kósáné Robb Olga

 

 

 
Iskolai alapműveleti versenyt rendeztünk
az alsós reàl munkaközösség szervezésében.
 
Az alàbbi diàkok szerezték meg osztàlyukban az első helyet:
 
Miklós Bence 1.a, Joós Petra 1.b
 
Balogh Borostyàn 2.a, Gaàl Dezső 2.b
 
Tànczos Gergő 3.a, Paragi Zsombor 3.b
 
Orsós Dorina 4.a, Németh Bàlint 4.b.
 
 

 

 

 
"Iskolànk I. Korcsoportos tanulói 
Megyei Sulikézi Fesztivàlon vettek részt a Kanizsa Arénàban. 
 

 

 

 
„Tavaszi versünnep”
Utassy József emlékére meghirdetett szavalóverseny eredményei
 

 

 

 
Zala vármegyei angol nyelvi verseny eredménye

 

 

 
Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny országos döntőjén
a hatodik osztályos tanulók páros versenyén
 

 
1. helyezést ért el Molnár Noémi (6.a) és Szalai Bendegúz (6.a)
 
Ők nyerték el a 2024-es év Informatikus párosa címet is.
 
 
 
Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny országos döntőjén
az ötödik évfolyamos tanulók páros versenyén
 

3. helyezést ért el Berta Lili (5.b) és Hosszú Hédi (5.a)

Felkészítő: Kósáné Robb Olga

 

 

 

WRO 2024 (World Robot Olympiad)
tatabányai regionális elődöntőjén
iskolánk csapata 4. helyezést ért el.

 
A csapat tagjai:
Kőműves Máté, Molnár Ákos és Völgyi Sebestyén 6.b osztályos tanulók.
 
Felkészítő: Kósáné Robb Olga

 

 

 
Az iskolagyümölcs-program keretében
„Egészségre hangolva” címmel meghirdetett rajzpályázaton
az 5-6. osztályos kategóriában 


 
1. helyezést ért el Berta Lili (5.b) 
 
2. helyezést ért el Fehér Melitta (5.b)
 
Felkészítő: Kósáné Robb Olga

 

 

 

 

 

 
Diákolimpia
 

 

 

 
Alsós versenyeredmények
 

 

 

 
2024. április 26-án megrendezett
Aprók Dala népdalèneklési versenyen 
 

 
Balogh Borostyàn (2.a)
arany minősítést szerzett.


Felkészítő: Papp Renáta

 

 

 

A Zalai Kincskereső 2024 vetélkedő

I. fordulóján a 16 általános iskolás csapat közül

iskolánk nyolcadik évfolyamos Aranyos Tökmagok csapata

a 2. helyen jutott tovább a legjobb 5 közé, a vármegyei döntőbe.

A csapat tagjai:

Mausecz Lea (8.a), Kerti Vince (8.b), Török Regő (8.b), Róhrer Ádám (8.a)

Felkészítő: Suszter Rita és Tüskéné Kozma Edit

 

Szintén kiválóan szerepelt a hetedikes Édes Anna és Erős Pisták csapat, akik

a 4. helyen jutottak be a legjobb 5 közé, a vármegyei döntőbe.

A csapat tagjai:

Kunos Botond (7.b), Heller Bálint (7.a), Horváth Helga (7.a), Tompa Gergő (7.a)

Felkészítő: Suszter Rita és Tüskéné Kozma Edit

 

 

 
2024.04.17.

 

 

 
A Pákai Öveges József Általános Iskola által BTMN-es és SNI-s tanulóknak kiírt
Zala Vármegyei Szépíró versenyen és gyermekrajz pályázaton helyezést elért tanulóink:
 

 

 

 
2024.03.25.
József Attila Versmondó Verseny
 

 

 

 
 

 

 

 
Megyei Matematikaverseny
vármegyei forduló
 

 

8helyezést ért el Kovács Léna (5.a)

Felkészítő: Boa László

 

 

 
KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ
III. korcsoport
Zalaszentgrót - Lenti, 2024. március 11-12.
 
 

 

 

 
Az Arany János-héten megrendezett versenyek eredményei
 
 
 
 
 
 

 

 

 
2024.02.16.
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 
megyei fordulóján iskolánkból részt vettek:
 
Gaàl Dezső, Verein Vince, Hermàn Levente
 
Felkészítő tanàrok: Véghné Pető Erika, Takàcs Tiborné
 

 

 

 
"Szép magyar beszéd" versenyen vettek részt tanulóink

 

 

 
A Pákai Öveges József Általános Iskola rajzversenyén
a felső tagozatos diákok közül első helyezést ért el Simon Emília (5.b),
felkészítő tanára Kósáné Robb Olga.

Különdíjat kapott Dénes Boglárka (6.a) és Kunos Botond (7.b),
a versenyen részt vett Fehér Barnabás (7.a), őket Durgó Anna Szeréna tanárnő készítette fel.
 
 

 

 

 
 

 

 

 

Lenti Általános Iskola és Gimnázium
Vörösmarty Mihály Tagintézményében rendezett matematika versenyen 

        

1. Hermán Levente (3.a)                2. Nagy Marcell (6.b)

Felkészítő: Takács Tiborné                   Felkészítő: Szalár-Tóth Szabina

 

 

 

 

 
 

 

 

 
Dénes Boglárka (6.a)

Pacsai Általános Iskola "Advent fényei" című művészeti vetélkedőjén,
rajz kategóriában elért kimagasló teljesítményéért oklevélben részesült.

 
Felkészítő: Durgó Anna Szeréna 

 

 

 
2023.11.22.
Petőfi 200 
megyei irodalmi csapatverseny
 

 

 

 
2023.12.11.
Szép Magyar Beszéd Verseny
 

 

 

 
Nagykanizsa, 2023. 12. 07.
 

 

 

 
2023. 11. 12.
Siker az asztalitenisz versenyen.
 
A Récse Kupán Galovtsik Mirkó Balázs 8.a osztályos tanulónk
 1. helyezést ért el.
 
 

 

 

 
2023. 10. 13.
Zala Vármegyei Vers- és Mesemondó Verseny
 
 
 
 

 

 

 

Eredmények 2022 - 2023.pdf

Eredmények 2021 - 2022.pdf

Eredmények 2020 - 2021.pdf

Eredmények 2019 - 2020.pdf

Eredmények 2018 - 2019.pdf

Eredmények 2017 - 2018.pdf

Eredmények 2016 - 2017.pdf

 

 

Keresés

 

Általános iskola