Csokonai Alapműveleti Verseny
megyei döntőjén elért eredmények
 
                       7. évfolyam                                                      4. évfolyam
 
            
 
                 3. Völgyi Máté (7.b)                    5. Nagy Marcell (4.b)             8. Gaál Eszter (4.b)
 
               Felkészítő: Boa László                                 Felkészítő: Véghné Pető Erika

 

 

 
 

 

 

 
Az ,,Olvasás gyönyörűsége" Megyei Olvasási Versenyen
 

 
7. Kovács Léna (3.b)             3. Gaál Eszter (4.b)           9. Kocsis Vivien (2.a) 
 
  Felkészítők:    Fentősné Balla Gabriella              Vadalma Ferencné                 Rákos Istvánné

 

 

 

Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny

országos döntőjén

4. Kerti Vince (6.b)

 Felkészítő: Kósáné Robb Olga

 

 

 

          Pákai Öveges József Általános Iskola                    Az SNI és BTMN-s tanulók megyei
     által megrendezett megyei SNI-s és BTMN-s                          Szépen író verseny 
                          rajzversenyen                                                        I. kategóriájában

                                    1. Szabó Zoé (3.b)            1. Ragoncsa Krisztián (3.b)

 Felkészítő: Szabóné Imre Anikó

 

 

 

Lenti Városi Könyvtár által rendezett 
Hetedhét Ország Mesemondó versenyen

iskolánkat színvonalas szerepléssel képviselték:

Gaál Eszter (4.b)          Kovács Léna (3.a)         Dénes Boglárka (4.a)

    Felkészítők:  Vadalma Ferencné         Fentősné Balla Gabriella          Kovács Ferencné

 

 

 

Zala megyei angol verseny megyei fordulójában

4. Nagy Linda (8.a)

 Felkészítő: Weinhofferné Tóth Ágota

 

 

 

József Attila Megyei Versmondó Versenyen 

      5- 6. osztályosok kategóriájában                         7- 8. osztályosok kategóriájában

                           

        6. Kostorják Lilien (5.a)               5. Toplak Tamara (7.a)            9. Rácz Bíborka (8.a)  

         Felkészítő: Szép Nikolett                 Felkészítő: László Eszter      Felkészítő: Kovács Anna Eszter

 

 

 
2022.03.28.
József Attila szavalóverseny 

területi forduló
 

5-6. osztályosok között

  

 2. Pusztai Eszter (6.b)           3. Kostorják Lilien (5.a)           Különdíjas: Tompa Gergő (5.a)  

     Felkészítő: Rákos Szilvia                                 Felkészítőjük: Szép Nikolett

      

 

7-8. osztályosok versenyén

       

1. Toplak Tamara (7.a)                                 2. Rácz Bíborka (8.a)    

 Felkészítő: László Eszter                           Felkészítő: Kovács Anna Eszter

 

 

2022.03.10.

Országos történelem tantárgyi verseny - Zala megyei forduló

7-8. évfolyamos tanulók versenyén

1. Juhász Dávid (8.a)

országos listán 21. helyezett

Felkészítő: Suszter Rita

 

 

2022. 03. 9-10.

A IX. Soproni Regionális Szóló Néptáncverseny

Hácskó Bendegúz (8.b)

figurás táncos díjban részesült

Felkészítő: Kiss Norbert

 

 

2022.03.02.
Arany János-héten megrendezett "Aranyok aranya" versmondó verseny

5 - 6. évfolyamon
 
          
 
2. Pusztai Eszter (6.b)                            3. Sebestyén Dóra (6.b) 
 
Felkészítő: Rákos Szilvia

 

Különdíjat kapott
 
     
 
 Farkas Alíz (6.a)                                   Molnár Emma (5. b) 
 
Felkészítő: Kovácsné Vidóczi Rita                     Felkészítő: Szép Nikolett

 

7 - 8. évfolyamon
 

 
2. Toplak Tamara (7.a)
 
Felkészítő: László Eszter

 

 

 
X. Kortárs Versmondó Verseny
Kárpát-medencei döntő

 
                   
 
Tompa Gergő (5.a)                                            Toplak Tamara (7.a)
arany minősítés                                                    ezüst fokozat 
 
Felkészítő: Szép Nikolett                                       Felkészítő: László Eszter

 

 

 
2022.02.24.

112-es Egységes Európai Segélyhívó Szám Napja (EENA-nap) alkalmából
az oktatási intézmények részére megrendezett rajzversenyen

3.  Horváth Johanna (3.b)

Felkészítő: Szabóné Imre Anikó

 

 

2022.02.24.
"Szép Magyar Beszéd" verseny 
területi forduló
 
      
 5- 6. osztályosok versenyén                         7- 8. osztályosok versenyén
2.  Vörös Bíbor (6.a)                                        2. Rácz Bíborka (8.a)
Felkészítő: Kovácsné Vidóczi Rita                        Felkészítő: Kovács Anna Eszter   
 
 
 
A versenyen képviselték még iskolánkat::
Kovács Lili  (8.a)                                                      Tiszai Lotti (5.b)
Felkészítő: Kovács Anna Eszter                                  Felkészítő: Szép Nikolett

 

 

 
2022.01.20.

Diákolimpia – futsal
megyei döntő

III. korcsoport

1. Lenti Arany János Általános Iskola

Becze Viktor, Csonka Dániel, För Patrik, Nyári Krisztián, Rostási Olivér, Szabó Barnabás,
Szabó Zétény,Török Regő, Váradi Levente Ferenc, Wünsch Kristóf

Felkészítő: Horváth Bálint

 

Diákolimpia – futsal
megyei döntő

II. korcsoport

3. Lenti Arany János Általános Iskola

Szabó László, Rostási Olivér, Szabó Vajk, Ribarics Ármin, Hajdu Dávid, 
Horváth Benett, Horváth Bence, Horváth Brendon
 
Felkészítők: Györe László és Drávecz Gyula
 

 

 

 
2021.12.20.
Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny
országos döntőjén
"Számítógépes grafika" kategóriában iskolánk tanulója 5. helyezést ért el.

 
Marton Alexa (7.b)
 
Felkészítő: Kósáné Robb Olga

 

 

 
2021.12.17.
A Digitális Országos Vers- és Prózaíró, Fotó és Diaporáma Versenyen
iskolánk tanulója prózaíró kategóriában különdíjban részesült.
 
Barabás Vivien (7.a)
 
Felkészítő: László Eszter

 

 

 
2021.11.29.
A Zala Megyei Kormányhivatal által meghirdetett
„AZ ÉN MŰEMLÉKEM” című megyei rajz- és fotópályázaton

Rajz felső tagozat kategóriában, iskolánk két tanulója különdíjban részesült.
 
Bokányi Itgel Emese (8.b)                                            Völgyi Szaffi (8.b)
 
Felkészítő: Horváth Angéla

 

 

 
2021. 11.12.
"Tarka lepke,kis mese..."
Zala Megyei Vers és Mesemondó Verseny; Zalaegerszeg
7-8. évfolyamosok versenyén:
3. Toplak Tamara (7.a)
Felkészítő: László Eszter
 
5-6. évfolyamosok versenyén szerepeltek:
Tóth Kìra (5.a) és Kostorják Lilien (5.a)
Felkészítő: Szép Nikolett

 

 

2021. 11.10.
Gönczi Ferenc Gimnázium "Gönczi-10próba" versenyén
iskolánk csapata I. helyezést ért el. 
 
 
Dobó Tamás (8.a), Juhász Dávid (8.a), Molnár Emma (8.a), Molnár Ferenc (8.a),
Nagy Linda (8.a), Baki Benjámin (8.b), Dénes Dóra (8.b), Horváth Marcell (8.b),
Rózsa Júlia (8.b), Völgyi Szaffi (8.b), Bokányi Itgel Emese (8.b)
Osztályfőnökök: Suszter Rita, Weinhofferné Tóth Ágota

 

 

2021. 11.10.
Nagy Linda és Kovács Laura 8.a osztályos tanulóink részt vettek a
Pákai Öveges József Általános Iskola által meghirdetett rajzversenyen,
melyen Nagy Linda 2. helyezést ért el. 
 
Felkészítő: Horváth Angéla
 
    

 

 

 
2021.10.15.
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei döntő
3. osztályosok versenyén az
Aranyosok csapat 1. helyezést ért el.

Berta Lili (3.b), Kovács Léna (3.a), Szabó Sebestyén (3.b), Szalár Bálint (3.a)
A csapat továbbjutott az országos döntőbe.
 
Felkészítők: Völgyiné Császár Ildikó
                    Zakóné Magyar Fruzsina

 

4. osztályosok versenyén:
 
 Arany Csapat 2. helyezést ért el.
Dénes Bogláŕka (4.a), Molnár Noémi (4.a), Kovácsevics Noel (4.a), Szalai Bendegúz (4.a)
Felkészítő: Papp Renáta
 
 Aranymatekosok csapat 6. helyezést ért el. 
Gaál Eszter (4.b), Molnár Ákos (4.b), Nagy Marcell (4.b), Völgyi Sebestyén (4.b)
Felkészítő: Véghné Pető Erika
 

 

A 7. osztályosok versenyén:
 
Géniuszok csapat 6. helyezést ért el.
Bódi Benjamin (7.a), För Patrik (7.b), Brunner Áron (7.b), Völgyi Máté (7.b)
Felkészítő: Boa László

 

 

2021.10. 15.
Diákolimpia - asztalitenisz
 Nagykanizsa, megyei döntő
 
III-IV. korcsoport, egyéni:
1. Galovtsik Mirkó Balázs (6.a)
 
 
III-IV. korcsoport, csapat:
1. Lenti Arany János. Általános Iskola
 Galovtsik Mirkó Balázs (6.a), Becze Viktor (7.a), Róhrer Ádám (6.a)
 
 
 
I-II. korcsoport, egyéni:
3. Hajdu Dávid (4.a)
 
 
I-II. korcsoport, csapat:
 3. Lenti Arany János Általános Iskola
 Gáspár Márk (4.a), Horváth Bence (4.a), Hajdu Dávid (4.a)
 
 
Felkészítő: Weinhoffer Tibor

 

 
2021. október 8. 
Asztalitenisz diákolimpia - városi döntő 
 
I-II. korcsoport: 
egyéniben 1. Hajdu Dávid
csapatban 1. Gáspár Márk, Hajdu Dávid, Horváth Bence
 
III-IV. korcsoport: 
egyéniben 1. Galovtsik Mirkó 
csapatban 1. Róhrer Ádám, Galovtsik Mirkó Balázs, Becze Viktor
 
Felkészítő: Weinhoffer Tibor

 

 

 

Eredmények 2020-2021.pdf

 

Eredmények 2019-2020.pdf

 

Eredmények 2018-2019.pdf

 

Eredmények 2017-2018.pdf

 

Eredmények 2016-2017.pdf