Arany János Alapítvány

 

Arany János -Díjjal jutalmazott tanulók

2021. június 12.

  
 
 
 
 
 
 
 
Bazsika Viktória
8.b osztályos tanuló
 
Példamutató magatartásáért, tanulmányi területen a nyolc év alatt mindvégig kitűnő eredményéért, példaértékű szorgalmáért, kitartásáért, tanulmányi versenyeredményeiért.
Nemcsak kiváló tanulmányi eredményéért, megyei és országos versenyeredményeiért lehetünk büszkék rá, példamutató magatartása, segítő szándéka a társai felé is kiemelkedő.
Mind ezek mellett művészi vénája is megmutatkozott, rendszeresen részt vett rajzversenyeken, melyekről díjakkal tért haza.
 
 
 

Maturicz Mira
8.a osztályos tanuló


Igazi művészi tehetség, aki képességét iskolai, megyei, kistérségi versenyeken mutatta meg: nemcsak irodalmi, hanem zenei téren is kibontakozott tehetsége. Nagy szakmai alázattal és szorgalommal dolgozott az elmúlt nyolc év alatt  úgy a mindennapokban mint a  versenyekre, rendezvényekre való felkészülések során. Jeles tanulmányi eredménye mellett az iskolai diákönkormányzat tagja, majd később elnöke. Mira igazi közösségi ember, az osztály stabil pontja, akire mind tanárai, mind diáktársai bármikor számíthattak. 


 


 
Varga Dorián
8.a osztályos tanuló


Példaértékű szorgalommal, kitartással végezte munkáját a nyolc év alatt. Nemcsak kiváló tanulmányi eredményéért, megyei és országos versenyeredményeiért lehetünk büszkék rá. Dorián igazi közösségi ember, aki példamutató magatartása mellett bármikor kész volt segíteni társainak: szünetekben, órák után elmagyarázta a leckét, motiválta társait arra is, hogy segítséggel, de egyedül oldják meg a feladatokat. Az iskolai fúvószenekar tagja volt három évig, ahol szintén egy közösséghez tartozva szerepelt városi, iskolai rendezvényeken. 

 

 

 

 

 

 

Weiland Ramóna
8.b osztályos tanuló

 

Példamutató magatartásáért, szorgalmáért,
a nyolc év alatt mindvégig jeles eredményéért,
országos versenyeredményeiért, informatika terén elért országos sikereiért, mellyel iskolánk hírnevét öregbítette, sporttevékenységéért, osztálytársai felé segítőkészen forduló figyelméért, osztályközösségért végzett tevékenységéért. 

 

 

Tegyünk közösen gyermekeink jövőjéért!

Kérjük, adója 1%-ának felajánlásával

támogassa az Arany János Alapítványt!

 

Arany János Alapítvány

Lenti, Gyöngyvirág utca 2.

 

Adószámunk: 19277064-1-20

 

 

 

 

 

 
Arany János Alapítvány kuratóriuma
 

Elnök:  

Hácskóné Kovács Tímea

 

Tagok:  

Dobó Béláné Szabó Beáta

Kőművesné Hantos Alexandra

Lukács István

Magai-Király Eszter