Arany János Alapítvány

 

Arany János -Díjjal jutalmazott tanulók

2022. június 11.

  

Joós Dávid   

8.b osztályos tanuló

 

Példamutató magatartásával, szorgalmával, kitűnő tanulmányi eredményével, a tanórákra, tehetséggondozó foglalkozásokra való mindig lelkiismeretes felkészülésével kiérdemelte tanárai és diáktársai elismerését.
A nyolc év alatt számos versenyen vett részt, több tanulmányi területen ért el sikereket, bizonyítva sokoldalúságát. Informatika terén olyan sok kimagasló megyei- és országos versenyeredménnyel büszkélkedhet, mely jelenleg iskolánkban példa nélküli. A számos megyei- és a hat országos helyezéssel, melyek között a legfényesebb az első hely, méltán öregbíti iskolánk hírnevét.

 

Molnár Emma

8.a osztályos tanuló

 

Példamutató magatartásáért, szorgalmáért, 8 éven keresztül jeles és kitűnő tanulmányi eredményéért. Kimagasló, megyei és országos versenyeredményéért informatika és matematika tantárgyból. Az osztályért végzett közösségi munkájáért, kimagasló diákönkormányzati tevékenységéért, a karantén időszakban osztálytársai online térben történő mindennapos figyelmes segítségéért, együtt tanulásért, a megsegítésre szoruló tanulók támogatásáért. 

Nagy Linda

8.a osztályos tanuló

 

Mindvégig kitűnő tanulmányi eredményével, kitartásával, példaértékű szorgalmával, önzetlenségével példát mutatott társainak a 8 év alatt.

Nagy szakmai alázattal, önzetlenül készült az informatika, angol, magyar, rajz megyei és országos versenyekre, melyek eredményeire büszkék lehetünk mindnyájan.

A tanulmányi sikerein túl közösségi tevékenységéért is dicséretet érdemel. Kulturális, és a diákönkormányzatban végzett lelkiismeretes munkája, az osztályban a „Mindig számíthatok rád”
díj tulajdonosává is vált.

Rácz Bíborka

8.a osztályos tanuló

 

Nyolc éven át példamutató magatartásáért, kitartó szorgalmáért, kitűnő tanulmányi eredményéért, kulturális tevékenységéért, diákönkormányzatban végzett segítőkész, kimagasló munkájáért. Fáradtságot nem kímélve készült versenyeire, szerepléseire, így informatika, matematika, magyar tantárgyakból, az országos úszás diákolimpián elért kiemelkedő versenyeredményeivel öregbítette iskolánk hírnevét.

 

 

Szabó Mátyás

8.a osztályos tanuló

 

Példamutató magatartásáért, nyolc éven át kitűnő tanulmányi eredményéért, szerénységgel, tisztelettel, áldozattal végzett sporttevékenységéért. Matyi úszástehetségével több éven keresztül képviselte iskolánkat is a területi, megyei, országos diákolimpiákon, melyekről mindig díjakkal tért haza. Büszkék lehetünk még rá a matematika tantárgy megyei versenyen elért eredményéért. Emberi oldalát is kiemelve, kérés nélkül lehetett rá számítani, mint közösségi tanulóra is, hiszen a társai felé segítő szándékkal, figyelemmel, jó humorral fordult.

 

 

 

Tegyünk közösen gyermekeink jövőjéért!

Kérjük, adója 1%-ának felajánlásával

támogassa az Arany János Alapítványt!

 

Arany János Alapítvány

Lenti, Gyöngyvirág utca 2.

 

Adószámunk: 19277064-1-20

 

 

 
Arany János Alapítvány kuratóriuma
 

Elnök:  

Hácskóné Kovács Tímea

 

Tagok:  

Dobó Béláné Szabó Beáta

Kőművesné Hantos Alexandra

Lukács István

Magai-Király Eszter