Tantestületünk

   Dr. Fekete Zoltánné
megbízott intézményvezető, általános iskolai tanító
 
  Horváthné Szabó Bernadett
intézményvezető-helyettes, tankerület-igazgatási és köznevelési vezetői szakvizsga, közigazgatási szakvizsga,  német szakos nyelvtanár, német nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár
 
  Rákos Szilvia
intézményegység-vezető, magyar nyelv és irodalom szakos tanár,
általános iskolai tanító, néptáncpedagógiai szakirányú képesítés,
közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga
 
  Boa László
matematika szakos tanár, fizika szakos tanár
közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga, címzetes igazgató
 
  Csernoviczné Gombócz Mária
német szakos nyelvtanár, óvónő
 
  Drávecz Gyula
általános iskolai tanító technika szakkollégiumi képzéssel
 
  Elekes Péter
trombitatanár
 
  Fentősné Balla Gabriella
általános iskolai tanító testnevelés speciális kollégiummal
 
  Ferenczi Andrea
általános iskolai tanító, technika szakos tanár, óvónő
 
  Gódorné Nagy Marianna
középiskolai testnevelő tanár
 
  Gyulavári Adrien
szolfézstanár, fagott-tanár, kamaraművész
 
  Horváth Angéla
magyar nyelv és irodalom szakos tanár, rajz szakos tanár, általános iskolai tanító
 
  Horváth Bálint
német nyelv és irodalom szakos tanár, testnevelő tanár
 
  Koncz Andrea
általános iskolai tanító gyógypedagógia szakkollégiumi képzéssel,
gyógypedagógus tanulásban akadályozottak pedagógiája szakirányon
 
  Kovács Ferencné
általános iskolai tanító könyvtár szakkollégiumi képzéssel
 
  Kovácsné Gombos Beáta
általános iskolai tanító, népi játszóház vezető
 
  Kovácsné Papp Renáta
általános iskolai tanító magyar szakkollégiummal, szakvizsgázott drámapedagógus
 
  Kovácsné Vidóczi Rita
német szakos nyelvtanár, magyar nyelv és irodalom szakos tanár,
orosz szakos tanár, pedagógus szakvizsga: fejlesztési szakirány
 
  Kósáné Robb Olga
számítástechnika szakos tanár, általános iskolai tanító rajz speciális kollégiummal,
közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga, 

közoktatási szakértő: pedagógiai-szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés, pedagógiai értékelés

 

  Kulcsár-Takács Katalin
ének-zenetanár, karvezető
 
  László Eszter
angol szakos nyelvtanár, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
 
  Lukácsné Sófalvi Csilla
biológia szakos tanár, technika szakos tanár
 
  Marton Mária Magdolna
angol szakos nyelvtanár, matematika szakos tanár, orosz szakos tanár
 
  Miklós Tiborné
általános iskolai tanító ének-zene szakkollégiumi képzéssel, könyvtáros, 
pedagógus szakvizsga: fejlesztési szakirány,
közoktatási szakértő: pedagógiai-szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés
 
  Olasz Szabó Tímea
történelem szakos tanár, magyar nyelv és irodalom szakos tanár, mentortanár
 
  Paál Edit
matematika szakos tanár, technika szakos tanár, számítástechnika szakos tanár
 
  Rákos Istvánné
általános iskolai tanító, kémia szakos tanár
 
 Suszter Rita
történelem szakos tanár, orosz szakos tanár, számítástechnika szakos tanár, tananyagfejlesztő, 
középiskolai informatika tanár
 
  Szabó István László
általános iskolai tanító informatika műveltségi képzéssel
 
  Szabóné Imre Anikó Mária
általános iskolai tanító népművelés szakkollégiumi képzéssel
 
  Szalár-Tóth Szabina
matematika szakos tanár, fizika szakos tanár
 
  Szekérné Gróf Lilla
régizene blockflőtetanár, kamaraművész
 
  Szép Nikolett
magyartanár - tantervfejlesztő tanár
 
 Takács Tibor Lászlóné
általános iskolai tanító technika szakkollégiumi képzéssel
 
  Tóth Nóra
ének-zenetanár, egyházzenész, zongoraoktató
 
  Tóthné Piros Ilona
hegedűtanár
 
  Véghné Pető Erika
általános iskolai tanító ének-zene szakkollégiumi képzéssel, biológia szakos tanár
 
  Völgyiné Császár Ildikó
általános iskolai tanító
 
  Vadalma Ferencné
általános iskolai tanító testnevelés speciális kollégiummal,
pedagógus szakvizsga: fejlesztési szakirány
 
  Weinhoffer Tibor
földrajz szakos tanár, testnevelés szakos tanár, mentortanár
 
  Weinhofferné Tóth Ágota
mesterfokozatú okleveles angoltanár és pedagógiatanár, tanító, nemzetiségi (német) tanító,
angol műveltségterület, közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga
 

Zakóné Magyar Fruzsina

általános iskolai tanító testnevelés műveltségi területtel
sportedző - aerobic és kézilabda szakirányon
 

Óraadók

Bécs Tímea                            zongora
Boros Mónika                         pszichológus

Pálfy Antal                              gitár

Ipcsics Aladin Zsolt               dob
Kiss Norbert György              néptánc
Pék Anna Edit                        citera
Sabáli László József               zongora

Technikai dolgozók

Kálmán Melinda                     iskolatitkár (általános iskola)  
Molnár Rita                             iskolatitkár (művészeti iskola)
Föőr Jolán                              iskolatitkár   
Devecz Tamás                        rendszergazda
Cseke József                           portás, karbantartó
Joósné Frei Tímea                  takarító
Major Gézáné                         takarító
Makaró Zsoltné                      takarító
Pintér József                          karbantartó
Pintér Józsefné                      takarító
Takács Lászlóné                     takarító
Varga Józsefné                      takarító

 

Keresés

 

 

KAFFEE projekt

Iskolai elektronikus ügyintézési szolgáltatások bevezetése
 
Elkészült a 2019-es asztali naptár,
melyben iskolánk tanulóinak rajzai láthatók.