2020. február

2020. február 12-13. (szerda, csütörtök)  730 - 1730 óra
Téritési és tandíj befizetés az lapfokú művészeti iskolában
A befizetés az emeleten, a művészeti iskola titkárságán történik.
 
 
2020. február 19. (szerda)  1730 óra

Farsangi növendékhangverseny
az iskola aulájában
Fellépnek a művészeti iskola növendékei
 
 
 
 

 

2020. január

2020. január 13. (hétfő) 11 óra

Színházi előadás megtekintése

A 3. és 5. évfolyamos tanulók 

a Lázár Ervin Program keretében a Zalaegerszegi Hevesi Sándor Színházban tekintik meg 

Frank L. Baum-Tompagábor Kornél-Monostori János: ÓZ című előadását. 

 

 

2020. január 24.

Az első félév vége 
Az  iskola 2020. január 31-ig értesíti a  szülőket
gyermekük első félévben elért tanulmányi eredményéről. 
 
 
 

 

2019. december

2019.december 01. vasárnap 17:00
2019.december 08. vasárnap 17:00
2019 december 15. vasárnap 17:00
2019 december 22. vasárnap 17:00
 
Adventi Koncertek a Lenti Szent Mihály templomban
 
2019. december 7. (szombat)
Tanítás nélküli munkanap
 
 
2019. december (14. szombat)
800-1200 óráig SPORTNAP
 
   
 
2019. december 19.  1730
Karácsonyváró ünnepi műsor
 
 
2019. december 20.  10 óra
Karácsonyváró ünnepi műsor az iskola tanulóinak
 
 
2019. december 21 - 2020. január 5.
Téli szünet
A szünet előtti utolsó tanítási nap: 2019. december 20. (péntek) 
A szünet után az első tanítási nap: 2020. január 6. (hétfő)
 
 
 

 

   2019. november

2019. november 8. (péntek)
Pályaorientációs nap
A pályaorientációs napon gyermekeink megismerkedhettek a legkülönbözőbb szakmákkal, 
a hozzájuk kapcsolódó tevékenységekkel és eszközökkel.
 
    
    
 
 
 
2019. november 25. (hétfő) 1630 -1800
Fogadóóra az általános és művészeti iskolában
 
A művészeti iskola óraadóinak fogadóórája:
2019. november 27. (szerda)
   16 -1730 óra      Bécs Tímea, Pálfy Antal, Ipcsics Aladin
   15 -16 óra         Pék Anna Edit
 
 
 
2019. november 28. (csütörtök) 17 óra
Szülői értekezlet a 8. osztályokban
Lenti középiskolák tájékoztatója közös szülői értekezleten,
ezt követően az osztályokban folytatódik a megbeszélés
 
 
 

 

   2019. október

 

2019. október 1. (kedd)    1630 óra

Szülői értekezlet a 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, és 8.B osztályokban
 

2019. október 2. (szerda) 
A zene világnapja
 
2019. október 4. (péntek)
Megemlékezés a 13 aradi vértanúról
(iskolarádió)
 
2019. október 22. (kedd)    10 óra
Iskolai ünnepély - 7.b osztály műsora
Az 1956-os forradalom és szabadságharc ünnepe
 
2019. október 26. (szombat) - november 3. (vasárnap)
Őszi szünet
Az  őszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. október 25. (péntek), 
a  szünet utáni első tanítási nap 2019. november 4. (hétfő).
 
 

 

 

  2019. szeptember

 

    2019. szeptember 2. (hétfő)    8 óra

    Tanévnyitó ünnepély

    

 

Dr. Fekete Zoltánné megbízott intézményvezető asszony tanévnyitó beszéde.pdf

 

 

2019. szeptember 3-4. (kedd-szerda)    8 - 17 óráig

Pótbeiratkozás a műészeti iskolába

 

2019. szeptember 6. (péntek)     13:30 - 18.00 óráig

Órabeosztás a Zeneiskolában

 

2019. szeptember 10. (kedd)    17 óra

Szülői értekezlet az 1.A, 1.B, 5.A, 5.B osztályokban

 

2019. szeptember 30. (hétfő)    1630 óra

Szülői értekezlet az 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, és 8.A osztályokban

 

 

 
 
 
 

Keresés

 

Általános iskola

 

Művészeti iskola

 
 
 
 
 

 

KAFFEE projekt

Iskolai elektronikus ügyintézési szolgáltatások bevezetése
 
Elkészült a 2019-es asztali naptár,
melyben iskolánk tanulóinak rajzai láthatók.